• ELEKTRO-PCAL
  • Michał Piotrowicz
  • ul. Lewandowskiego 4
  • 62-010 Pobiedziska
  • Kraj: Polska
  • Tel. Kom. 510-068-697
  • NIP: 777-269-48-22
  • Regon: 301199550
  • e-mail: kliknij i napisz...

Profesjonalne narzędzia firmy SalvationDATA

Profesjonalne narzędzia firmy Phyton

Profesjonalne narzędzia firmy ACE Laboratory

odzyskiwanie danych odzyskiwanie danych odzyskiwanie danych odzyskiwanie danych

Usługi oferowane przez naszą firmę.

ODZYSKIWANIE DANYCH

Dział ten poświęcony jest odzyskiwaniu danych z dysków twardych. Mamy do czynienia z wieloma uszkodzeniami logicznymi jak i fizycznymi. Firma ELEKTRO-PCAL używa tylko najskuteczniejszych metod odzyskiwania danych, stworzonych przez najlepszych specialistów na świecie. Opis profesjonalnych narzędzi, którymi firma się posługuje znajdują się w dziale Narzędzia.

Dane odzyskiwane są z dysków twardych w których:

- Usunięta została partycja dysku
- Uszkodził się obszar MBR (partycja typu RAW)
- Sformatowana została partycja dysku
- Dane zostały usunięte z partycji dysku
- Dane zostały uszkodzone na wskutek działania wirusa
- Pojawiły się bad sektory na talerzu i nie ma dostępu do danych
- Założone zostało hasło sprzętowe Master lub User
- Naprawa strefy serwisowej dysku SA (Service Area)
- Uszkodzona została logiczne lub fizycznie macierz (RAID 0,1)
- Uszkodzeniu uległ zespół głowic czytająco-zapisujących
- Uszkodzeniu uległa elektronika wewnętrzna
- Głowice zaparkowały na powierzchni talerza
- Uszkodzeniu uległ silnik krokowy

Dane odzyskiwane są ze wszystkich rodzajów partycji:

- FAT 12/16/32, NTFS, NTFS 5, HFS/HFS+, UFS1/UFS2, Ext2FS/Ext3FS

NAPRAWA ELEKTRONIKI W DYSKU TWARDYM

W tym dziale przedstawione są rodzaje uszkodzenia elektroniki. Na zdjęciu widzimy przepalony układ sterujący silnikiem krokowym. Każda elektronika ma inne uszkodzenia, może być uszkodzony procesor lub transil. Firma ELEKTRO-PCAL dokładnie bada układy scalone oraz je naprawia. Elementy uszkodzone zostają wymienione na nowe. Jeśli układu nie da się naprawić, (dziura w płytce po bardzo silnym przepięciu) to jest on wymieniony na nowy z prawidłowym zaprogramowaniem. Każda elektronika jest programowana przez producenta indywidualnie do konkretnej mechaniki. Przez nieumiejętne dopasowywanie elektroniki można doprowadzić do uszkodzenia przedwzmacniacza, który znajduje się przy głowicach. Po naprawie układu elektronicznego wszystkie dane oraz struktura logiczna talerzy jest nienaruszona. Można używać dysk dalej. Odzysk danych 100%.

PROJEKTOWANIE STRON WWW PRZY UŻYCIU TECHNOLOGII CSS

Dlaczego warto mieć stronę www? Strona www jest bardzo skuteczną formą reklamy. Internet w dzisiejszych czasach jest tak popularny, że dostęp do sieci mamy praktycznie wszędzie (komórka, dom, praca). Profesjonalne zaprojektowanie strony www wpływa bardzo korzystnie na zwiększenie zysków firmy poprzez zdobywanie dużej liczby klientów. Strona internetowa jest bardzo ważna dla każdego przedsiębiorcy. Z uwagi na bardzo szybki rozwój technologiczny, nasza firma wykonuje projekty stron www wzbogacając ich wygląd i jakość za pomocą stylów CSS (Cascading Style Sheets).

SERWIS I NAPRAWA URZĄDZEŃ ZAPROJEKTOWANYCH W TECHNOLOGII BGA

Dział ten przedstawia usługi dotyczące serwisu oraz naprawy płyty głównej w laptopie. Laptopy to komputery przenośne, które narażone są na różnego rodzaju uszkodzenia. Występuje wiele różnych czynników, które wpływają na uszkodzenia notebooka. Płytę głowną może uszkodzić: zasilacz, gwałtowna zmiana temperatur, przegrzanie chipsetu graficznego (spowodowane częstym graniem w gry), upadek (uszkodzenie dysku twardego). Nasza firma zajmuje się profesjonalną naprawą płyt głównych oraz serwisem laptopów. Na każdą naszą naprawę udzielamy 3 miesiące gwarancji.

SERWIS KOMPUTEROWY

Dział ten poświęcony jest serwisowi komputerowemu. Każdy komputer, który trafia do naszego serwisu jest traktowany jako indywidualny przypadek. Dokładamy wiele starań aby sprzęt komputerowy, który opuszcza nasz serwis był czysty, prawidłowo zakonserwowany oraz działał jak najdłużej. Aby proces ten był spełniony, sprzęt komputerowy musi przejść wiele różnych testów określających jego stan techniczny. Firma ELEKTRO-PCAL dokładnie testuje podzespoły wewnętrzne w komputerze, wykrywa wszystkie nieprawidłowości, usuwa uszkodzone elementy i wymienia je na nowe. Sprzęt komputerowy, który uzyskał pozytywne wyniki we wszystkich testach jest gotowy do zainstalowania systemu operacyjnego. Wybór systemu dokonuje zleceniodawca, po zatwierdzeniu wyboru firma ELEKTRO-PCAL instaluje system operacyjny na komputerze klienta. W celu zapewnienia bezpieczeństwa przed utratą danych proponujemy technologię RAID 1, tak aby wszystkie dane były zapisywane równocześnie w tym samym czasie na drugim dysku. Tak przygotowany sprzęt komputerowy zapewni Państwu bezawaryjną pracę na najwyższym poziomie.