• ELEKTRO-PCAL
  • Michał Piotrowicz
  • ul. Lewandowskiego 4
  • 62-010 Pobiedziska
  • Kraj: Polska
  • Tel. Kom. 510-068-697
  • NIP: 777-269-48-22
  • Regon: 301199550
  • e-mail: kliknij i napisz...

Profesjonalne narzędzia firmy SalvationDATA

Profesjonalne narzędzia firmy Phyton

Profesjonalne narzędzia firmy ACE Laboratory

odzyskiwanie danych odzyskiwanie danych odzyskiwanie danych odzyskiwanie danych
Czarna Lista

Zapraszamy do zapoznania się z usługami oferowanymi przez naszą firmę.

Profesjonalne odzyskiwanie danych z dysków twardych ATA, SATA, 2.5, 3.5 Cala. Zapraszamy do zapoznania się z usługami oferowanymi przez naszą firmę. Sprawdź nasze promocje.

Naprawa elektroniki w dyskach twardych ATA, SATA, 1.8, 2.5, 3.5 Cala. Zapraszamy do zapoznania się z usługami oferowanymi przez naszą firmę. Sprawdź nasze promocje.

Serwis komputerów typu desktop i notebook. Nasza firma zajmuje się naprawą i konserwacją komputerów. Zapraszamy do zapoznania się z usługami oferowanymi przez naszą firmę. Sprawdź nasze promocje.

Projektowanie stron www przy użyciu technologii CSS. Zapraszamy do zapoznania się z usługami oferowanymi przez naszą firmę. Sprawdź nasze promocje.

Naprawa elektroniki, która jest oparta na technologii BGA m.in płyty główne, karty graficzne, sterowniki. Zapraszamy do zapoznania się z usługami oferowanymi przez naszą firmę. Sprawdź nasze promocje.

Odzyskiwanie zdjęć z dysku twardego, pamięci SD oraz pendrive. Zapraszamy do zapoznania się z usługami oferowanymi przez naszą firmę. Sprawdź nasze promocje.

Zapraszamy do zapoznania się z technologiami jakie wykorzystujemy w procesie odzyskiwania danych. W dziale narzędzia znajduje się sprzęt, którego używamy.

Zapraszamy do zapoznania się z działem Firmware. Znajdują się tam moduły i pamięci ROM dla dysków twardych. Zapraszamy do zakupów.

Firma ELEKTRO-PCAL wykonuje usługi informatyczne profesjonalnie, szybko i fachowo. Usługi, o których mowa dotyczą serwisu komputerowego, odzyskiwania danych z dysków twardych oraz naprawy układów elektronicznych. Firma naprawia komputery oraz odzyskuje dane przy pomocy profesjonalnego sprzętu. W celu podniesienia kwalifikacji serwisu komputerowego oraz skuteczności odzyskiwania danych firma ELEKTRO-PCAL stosuje tylko najlepsze technologie opracowane przez najlepszych specjalistów na świecie. Firma posiada dużą wiedzę dotyczącą serwisowania komputerów, wysoki wskaźnik skuteczności w przywracaniu danych oraz miłą i fachową obsługę na najwyższym poziomie. Zajmujemy się głównie odzyskiwaniem danych z dysków twardych opartych na technologii magnetycznej oraz na technologii flash. Dane odzyskiwane są z dysków 3.5 cala, 2.5 cala, 1.8 cala opartych na technologii magnetycznej oraz dysków SSD, pendrive, kart pamięci opartych na technologii flash. Odzyskujemy dane praktycznie z każdej możliwej partycji FAT12/16/32, NTFS, NTFS5, HFS/HFS+, UFS1/UFS2, Ext2FS/Ext3FS. Odzyskane dane kopiowane są na dysk twardy dostarczony przez zleceniodawcę. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie dokładając wiele starań aby odzyskać jak największą ilość danych. Odzyskiwanie danych z dysku twardego to bardzo odpowiedzialna i trudna dziedzina informatyki, dlatego zanim wybierzesz firmę odzyskującą dane zastanów się jak ważne są dla Ciebie dane, które znajdują się na dysku twardym.